Diş Tedavisi

Image

Dental İmplant

Dental implantlar, eksik olan dişlerin fonksiyon ve estetiğini tekrar sağlamak amacıyla çene kemiğine yerleştirilen ve insan dokuları ile uyumlu malzemeden üretilmiş yapay diş kökleridir.

Image

Diş Kaplama

Diş kaplamaları; dişlerin restoratif materyaller ile çepeçevre kaplanması demektir. Dişler neden kaplanır? Dişlerde derin çürükler, kırıklar, madde kaybı, renk problemleri oluşabilir.

Image

Diş Beyazlatma

Diş beyazlatma (bleaching) işlemi çeşitli nedenlerle renk değiştirmiş veya yapısal olarak koyu renkte olan dişlerin mine ve dentin tabakalarında bulunan renkli organik ve inorganik maddelerin diş beyazlatma jelleri ile çözünmesi işlemini içermektedir.

Online Randevu Alın

  Her yeni hastanemiz ile sunduğumuz hizmetin kalitesi ve niteliğini daha da arttıran grubumuz, içinde varlık gösterdiğimiz topluma sadece sağlık hizmeti sunmakla kalmıyor, ülkemizin ihtiyacı olan her konuda gerçekleştirilen sosyal sorumluluk projelerine de destek sağlıyor.

  Yürüttüğümüz çalışmalarının temelinde; iyi eğitim almış, donanımlı, prensipli doktorlar ile çalışarak; sunduğumuz sağlık hizmetinin kalitesini maksimum seviyeye taşıyoruz.

  Diş Tedavisi

  Saç Ekimi

  Plastik ve Estetik Cerrahi

  Obezite Cerrahisi

  Göz Tedavileri