Plastik ve Estetik Cerrahi

Image

Burun Estetiği

Rinoplasti olarak da bilinen burun ameliyatı, uzman bir hekim ile yüksek teknolojik imkanlardan faydalanılarak gerçekleştirilmektedir.

Image

Karın Germe (Abdominoplasti)

Karın germe ameliyatı, orta ve alt karın bölgelerinden istenmeyen yağ ve derinin alınarak midenin düzleştirilmesini hedefleyen plastik cerrahi işlemdir.

Image

Meme Büyütme

Meme büyütme, dolgun ve estetik gögğüs görünüme kavuşmak isteyen kadınların en çok tercih ettiği plastik cerrahi ameliyatları arasında yer almaktadır.

Image

Meme Küçültme

Meme küçültme, meme boyutunu değiştirme, meme hacmini azaltmak ve sırt ağrılarına çözüm bulmak için tercih edilmektedir.

Image

Meme Dikleştirme

Mastopeksi olarak da bilinen meme dikleştirme ameliyatı, sarkık olan memeleri yeniden şekillendirmek için tercih edilir.

Online Randevu Alın

  Her yeni hastanemiz ile sunduğumuz hizmetin kalitesi ve niteliğini daha da arttıran grubumuz, içinde varlık gösterdiğimiz topluma sadece sağlık hizmeti sunmakla kalmıyor, ülkemizin ihtiyacı olan her konuda gerçekleştirilen sosyal sorumluluk projelerine de destek sağlıyor.

  Yürüttüğümüz çalışmalarının temelinde; iyi eğitim almış, donanımlı, prensipli doktorlar ile çalışarak; sunduğumuz sağlık hizmetinin kalitesini maksimum seviyeye taşıyoruz.

  Diş Tedavisi

  Saç Ekimi

  Plastik ve Estetik Cerrahi

  Obezite Cerrahisi

  Göz Tedavileri