Obezite Cerrahisi

Image

Tüp Mide Ameliyatı

Tüp mide ameliyatı, obezite cerrahi işlemlerinde en sık uygulanan yöntemlerden biridir. Hastalar için daha etkili kilo verme süreci sağlayan bu mide ameliyatı daha sağlıklı yaşam imkanı sağlamaktadır

Image

Mide Balonu

Mide Balonu, kilo vermeyi amaçlayan operasyonlarından biridir. Obezite tedavisinin alternatif yollarından biri olarak görünen bu yöntemde, endoskopi ile mide içine bir balon yerleştirilir ve balon mide içinde şişirilir.

Image

Mide Baypası

Mide baypası, obezite cerrahi alanından sıklıkla tercih edilen yöntemlerden biridir. Öncelikli amacı hızlı kilo vermek isteyen hastalar için uygun bir yöntem olan bu işlem ile hastanın daha sağlıklı bir yaşama sahip olmasını sağlıyor.

Online Randevu Alın

  Her yeni hastanemiz ile sunduğumuz hizmetin kalitesi ve niteliğini daha da arttıran grubumuz, içinde varlık gösterdiğimiz topluma sadece sağlık hizmeti sunmakla kalmıyor, ülkemizin ihtiyacı olan her konuda gerçekleştirilen sosyal sorumluluk projelerine de destek sağlıyor.

  Yürüttüğümüz çalışmalarının temelinde; iyi eğitim almış, donanımlı, prensipli doktorlar ile çalışarak; sunduğumuz sağlık hizmetinin kalitesini maksimum seviyeye taşıyoruz.

  Diş Tedavisi

  Saç Ekimi

  Plastik ve Estetik Cerrahi

  Obezite Cerrahisi

  Göz Tedavileri